До відома учасників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»  товариство повідомляє про наступне:

Згідно з вимогами ч.2 ст. 47 Закону України «Про ринок електричної енергії»  № 2019-VIII від 13 квітня 2017 року (надалі – «Закон»), Оператору системи розподілу забороняється мати на праві власності чи в управлінні акції (частки в статутному капіталі) суб’єкта господарювання, що здійснює діяльність з виробництва та/або постачання (у тому числі постачання споживачам) або передачі електричної енергії, а суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва та/або постачання (у тому числі постачання споживачам) або передачі електричної енергії, забороняється мати на праві власності чи в управлінні акції (частки в статутному капіталі) оператора системи розподілу.

Згідно з вимогами п. 2.3 Програми відповідності Оператора системи розподілу – ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ», затвердженої Постановою НКРЕКП від 21.06.2019 № 1126 (в редакції Постанови НКРЕКП від 07.02.2020 № 352), через тридцять шість місяців з дня оприлюднення Закону (тобто з 10.06.2020) акції (частки у статутному капіталі) Оператора не можуть бути передані на праві власності чи в управління суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва та/або постачання (у тому числі постачання споживачам), та/або передачі електричної енергії, відповідно до вимог Закону.

Враховуючи наведене, ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» повідомляє учасників товариства про необхідність дотримання вказаних обмежень та утриматись від передання часток у статутному капіталі ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» на праві власності чи в управління суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва та/або постачання (у тому числі постачання споживачам), та/або передачі електричної енергії. За порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, учасники ринку несуть відповідальність, передбачену Законом.