Маріуполь, 28 квітня 2020 р

ДТЕК Високовольтні мережі проводить заміну повітряної лінії на кабельну в Приморському районі. Стара лінія, що зв’язує підстанцію «Місто-2 110 кВ» з підстанцією «Порт- 35 кВ», прослужила понад 60 років і вичерпала свій ресурс. Нова лінія дозволить безперебійно постачати електроенергію жителям усього Приморського району, морському торговому порту, судноремонтному заводу, залізниці.

«Надійність електропостачання та комфорт наших клієнтів – наша основна задача. Наші співробітники продовжують працювати незважаючи на всі труднощі, пов’язані з карантином, – повідомив генеральний директор ДТЕК Високовольтні мережі Олексій Дегтярьов. – Ми просимо наших клієнтів проявити терпіння і розуміння – цей проект дозволить поліпшити якість енергопостачання значної частини наших клієнтів. І знизить ризики аварійних відключень ».

Головний проект компанії в Маріуполі – лінія від вулиці Бахчиванджи до вулиці Адмірала Луніна протяжністю понад 4 км. Силові кабелі загальною довжиною 32 км енергетики укладають в спеціальні залізобетонні лотки, що забезпечують захист від механічних пошкоджень.

Вартість проекту – 31 млн грн. Завершити технічне переозброєння високовольтної лінії в Приморському районі компанія планує восени 2020 року

Тільки минулого року в розвиток енергетичної інфраструктури області компанія вклала понад 100 млн грн.