До уваги споживачів електричної енергії: згідно з новими Правилами роздрібного ринку електроенергії діятимуть нові договірні умови!

11.06.2017 р. набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», тим самим розпочав процес реформування електроенергетичної галузі в Україні. Реформа галузі полягає у відокремленні функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла ряд нормативно-правових актів, які регулюють відносини між всіма учасниками нового ринку, в тому числі між споживачами та оператором системи розподілу, а також між споживачами та постачальниками електричної енергії.

14.03.2018 постановою НКРЕКП № 312 та постановою НКРЕКП № 310 було затверджено Правила роздрібного ринку електричної енергії та Кодекс системи розподілу відповідно.

11.06.2018 набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, які регулюють договірні відносини між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії.

З метою дотримання норм чинного законодавства та на виконання вимог наведених нормативно-правових актів ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» найближчим часом будуть оприлюднені нові договірні умови, пропозиції та інші документи для різних категорій споживачів. Зазначені документи  будуть розроблені на підставі типових та примірних форм, які є додатками до Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Також Ви зможете ознайомитися із бланками заяв-приєднань, комерційних пропозицій та публічних договорів.

Информационно-консультационный Центр:

ул. Войнич, д. 2
г. Мариуполь, Донецкая обл.
87521, Украина

Тел.: +38 (0629) 40-93-32
факс: +38 (0629) 40-93-64
E-mail: ikc@dtek.com

Режим работы:
Понедельник-Четверг: 07:30 – 16:45
Пятница: 07:30 – 15:30
Перерыв: 12:00 – 13:00
Выходной: суббота, воскресенье

Информация относительно соблюдения гарантированных стандартов качества предоставления услуг по поставке электроэнергии и сумм выплаченных компенсаций за несоблюдение стандартов качества


Інформація щодо трансформаторних підстанцій станом на 12.08.2015 р.


Інформація щодо приєднань електроустановок замовників


Щодо забезпечення регулювання діяльності ліцензіатів НКРЕКП у сферах енергетики та комунальних послуг


Кодифікація об’єктів електроенергетики